Skip to content

Wielofunkcyjny masażer terapeutyczny Pneumatron® 200

Pneumatron® 200 to terapeutyczny masażer wielofunkcyjny. Stosowany jest na ciele człowieka do przeprowadzania masażu głębokiego i masażu tkanki łącznej, drenażu limfatycznego i stawiania baniek.

Wielofunkcyjny masażer terapeutyczny wytwarza podciśnienie, które można ustawić w zakresie od -0,1 do -0,8 bara o częstotliwości 3 Hz. Zmiana ciśnienia atmosferycznego oraz podciśnienie wytwarzają pulsacyjny ruch masujący przekazywany przez części urządzenia na ciało i działający od wewnątrz na zewnątrz. Rytmiczne podnoszenie i zwalnianie powoduje rozszerzanie się i kurczenie masowanej części ciała.

Takie rozciąganie i ściąganie powoduje drgania tkanki i wywiera intensywne działanie lecznicze na części tkanek. Dlatego też masaż rehabilitacyjny wykonywany przez urządzenie Pneumatron® 200 przebiega inaczej niż różnorodne procedury stawiania baniek, które zapewniają jedynie podsysanie.

Lepszy niż masaż! Lepszy niż drenaż! Lepszy niż bańki!

Wartość podciśnienia można ustawiać oddzielnie i w sposób ciągły, w zależności od wskazań. W przypadku zdrowej tkanki i przy właściwym ustawieniu urządzenia nie występują nieprzyjemne odczucia bólowe ani mikrourazy. W przypadku osób wrażliwych na ból można zmniejszyć podciśnienie masażera. Dzięki znacznej mechanicznej zgodności z masażem wykonywanym ręcznie procedura pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek poświęcany na pracę ręczną.

Pacjenci uznają masaż z wykorzystaniem wielofunkcyjnego masażera terapeutycznego jako bardzo przyjemny.

Urządzenie jest łatwe w użyciu – bez zbędnej lub nadmiernej elektroniki.

 

Pneumatyczna terapia pulsacyjna ciała

Przyjemne i rozluźniające działanie urządzenia Pneumatron® 200 na całe ciało przynosi relaks i przywraca radość życia!

Poprawa kondycji i wyglądu skóry - terapia ppm

Gdzie i przez kogo stosowana jest terapia PPT z użyciem urządzenia Pneumatron 200?

Pneumatron® 200 stosowany jest  w gabinetach medycznych, gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach fizjoterapeutycznych, szpitalach i punktach zajmujących się terapią bólu opartą na medycynie naturalnej bez skutków ubocznych.

Używany jest przez fizjoterapeutów, olimpijskie ośrodki treningowe i najlepszych sportowców do rehabilitacji po kontuzjach sportowych oraz w celu złagodzenia napięcia mięśni.

Urządzenie może być także stosowane samodzielnie przez pacjenta w jego domu.

Pneumatron® 200 - łatwy w użyciu z optymalnym efektem.

Zasady działania masażera Pneumatron®200

  • wysoka spójność z masażem ręcznym,
  • uruchomienie kaskady reakcji,
  • tkanki zaczynają się poruszać,
  • rytmiczne fale małego ucisku docierają do głębszych warstw,
  • efekt pompowania w układzie krwionośnym i limfatycznym pozwala pozbyć się nagromadzonych metabolitów i odblokować tkanki.
Jako dystrybutor masażera terapeutycznego Pneumatron®200 gwarantujemy skuteczne i łatwe w obsłudze urządzenie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
drenaż limfatyczny