Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne Gadu-Gadu zaprasza na masaż pulsującą bańką

Kolejny ośrodek rehabilitacyjny zaprasza na terapię z zastosowaniem urządzenia Pneumatron® 200. Jest to nowoczesne Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne Gadu-Gadu, które oferuje zabiegi rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. Poradnia świadczy również pomoc dla dzieci i dorosłych z problemami słuchu i mowy, wsparcie psychologiczne oraz terapie logopedyczne. Wykwalifikowani specjaliści świadczą tutaj również masaże rehabilitacyjne, laseroterapię, falę uderzeniową, pole magnetyczne oraz leczenie nietrzymania moczu.

Z myślą o potrzebach swoich pacjentów ośrodek Gadu-Gadu wprowadził od oferty masaże rehabilitacyjne z zastosowaniem urządzenia Pneumatron® 200. Jest to nowoczesny sprzęt, który działa poprzez wytwarzanie przerywanej próżni. Podczas zabiegu tkanka jest najpierw wciągana przez impuls rozciągający, po czym urządzenie natychmiast przechodzi w fazę relaksacji (około 200 razy na minutę). W ten sposób tkanka wprawiana jest w ruch i wibracje. Bańki działają bezpośrednio na skórę i mięśnie, a pośrednio na układ krwionośny i limfatyczny.

Masaż pulsacyjny z użyciem urządzenia Pneumatron® 200 pobudza system chłonny organizmu, rozluźnia tkanki, zwiększa przepływ krwi do naczyń i mięśni, pomaga przy obrzękach powstałych w wyniku urazów, zaburzeń krążenia lub w okresie braku aktywności fizycznej, a także w sytuacji zmagania się z dokuczliwym bólem. Urządzenie działa skutecznie, ale w sposób delikatny i przyjemny dla pacjenta.

Jesteśmy przekonani, że pacjenci Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego Gadu-Gadu odnajdą przyjemność w zabiegach pulsującą bańką, a przede wszystkim w krótkim czasie pozbędą się bólu oraz odczują poprawę zdrowia i mobilności.

Recommended Posts