Cudowna moc pulsującej bańki w SPAgro w Skorzęcinie

Zapraszamy do niezwykłego kompleksu relaksacyjnego SPAgro, które znajduje się w cudownym, zacisznym miejscu Skorzęcina na masaże relaksacyjne i terapeutyczne, usługi kosmetyczne oraz opalanie natryskowe.

spagro - skorzęcin zadbaj o swoje ciało

Od kliku miesięcy w gabinecie SPAgro dostępne są pneumatyczne masaże pulsacyjne z zastosowaniem urządzenia Pneumatron@ 200. Zabiegi te łączą w sobie: drenaż limfatyczny, refleskologię i działanie baniek chińskich.

Masaż limfatyczny nazywany inaczej drenażem to zabieg, którego celem jest usprawnienie przepływu krwi oraz limfy, co redukuje obrzęki, niweluje ból, a także pomaga pozbyć się cellulitu.

W SPAgro sosowane są m.in. zabiegi:

  • masaż limfatyczny nóg – drenaż limfatyczny nóg ma przede wszystkim za zadanie zredukować obrzęk i ból łydek.
  • drenaż limfatyczny twarzy – masaż limfatyczny twarzy przede wszystkim oczyszcza skórę z zalegających w niej toksyn, na skutek polepszonego krążenia krwi i limfy. Wykorzystywany jest również w medycynie estetycznej, by zmniejszyć pourazowe obrzęki, zasinienia oraz krwiaki.
  • masaż limfatyczny ręki – jest to drenaż całej kończyny, a mianowicie: dołów pachowych, stawu ramiennego, ramienia, stawu łokciowego, stawu nadgarstkowego, śródręcza oraz palców.
  • masaż limfatyczny brzucha – zalecany jest osobom z nadwagą oraz chcącym pozbyć się cellulitu. Za jego pomocą można zniwelować tzw. obrzęki lipidowe, czyli bolesną tkankę tłuszczową. Ma również właściwości oczyszczające.

Refleksologia to holistyczna, skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Zabieg dodaje energii oraz pobudza organizm do samoleczenia. Stymulacja odpowiednich receptorów oddziałuje na narządy wewnętrzne, pomaga w odblokowaniu stref przepływu energii, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pozytywnie wpływa na układ nerwowy, normuje funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Agnieszka Grzyb – właścicielka: „Jestem zakochana w tym urządzeniu. Polecam zabiegi szczególnie dla osób obciążonych genetycznie oraz dla osób szukających naturalnych metod ujędrniania. Cudowna moc pulsującej bańki!”

Zapraszamy do SPAgro na zabiegi z użyciem urządzenia Pneumatron@ 200. Dzięki cudownej mocy pulsujących baniek nie tylko ujędrnicie swoje ciało, zredukujecie obrzęki, usuniecie cellulit, ale także przyjemnie się zrelaksujecie w pięknym kompleksie położonym w otoczeniu kojącej przyrody.

Recommended Posts