Dr Witold Słomko – Pneumatron@ 200 w fizjoterapii, terapiach manualnych i masażu

Dr Witold Słomko to fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny i masażysta. Zajmuje się głównie leczeniem i profilaktyką bólów kręgosłupa, dysfunkcji mięśni i stawów oraz wad postawy i treningiem funkcjonalnym.

fizjoterapia dr witold słomko

W leczeniu i profilaktyce zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych dr Słomko stosuje m.in. pneumatyczną terapię pulsacyjną z zastosowaniem urządzenia Pneumatron@ 200.

Terapia ta łączy w sobie: drenaż limfatyczny, masaż refleksologiczny oraz działanie bańki chińskiej. Skuteczność jej potwierdzona jest w przypadku leczenia m.in.: siniaków, krwiaków, zmian w obszarze mięśni, chronicznych bóli lędźwiowych, zaburzeń kręgosłupa szyjnego, uszkodzeń mięśni, ścięgien i więzadeł, a także rehabilitacji po urazach sportowych.

Stosowanie urządzenia Pneumatron@ 200 przez dr Słomko jest najlepszą rekomendacją dla skuteczności i bezpieczeństwa pneumatycznej terapii pulsacyjnej.

Dr Słomko ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu w 2005 roku. Stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu uzyskał w 2014 roku. W 2000 roku ukończył studia licencjackie kierunek wychowanie fizyczne na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Obecnie pracuje jako asystent w Zakładzie Terapii Manualnej – Katedra Fizjoterapii CM UMK. Od 2004 roku fizjoterapeuta Kadry Narodowej w Polskim Związku Kajakowym (kajakarstwo klasyczne sprint).

Jako wyłączny dystrybutor tego sprzętu w Polsce polecamy terapie dr Witolda Słomko, który jest profesjonalistą w zakresie fizjoterapii, masażu i terapii manualnych oraz pneumatycznej terapii pulsacyjnej z wykorzystaniem urządzenia Pneumatron@ 200.

Recommended Posts