Jak szybko i skutecznie pozbyć się cellulitu?

Restrykcyjna dieta, intensywne treningi, wklepywanie specjalistycznych kremów… Próbowałaś już wszystkiego, ale nadal bezskutecznie borykasz się z cellulitem? Wypróbuj innowacyjne urządzenie, czyli wielofunkcyjny masażer Pneumatron® 200, a szybko i sprawnie pozbędziesz się nieestetycznej, pomarańczowej skórki!

Czym jest cellulit?

Cellulitem nazywamy nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Najczęściej pojawia się ona na biodrach, brzuchu, pośladkach i przedramionach, tworząc grudki oraz nierówności. Na skutek pogorszenia się przemiany materii w komórkach, nie wydalają one toksyn, które razem z wodą zalegają w tkankach; w ten sposób tworzy się właśnie cellulit. Do przyczyn jego powstawania zaliczyć można:

  • brak ruchu,
  • nadwagę,
  • stres,
  • dietę bogatą w węglowodany, sól i przetworzoną żywność,
  • noszenie za ciasnej garderoby i zakładanie nogi na nogę.

Jak z nim skutecznie walczyć?

Jak działa wielofunkcyjny masażer?

Oferowany przez nas wielofunkcyjny masażer Pneumatron® 200 pomoże szybko i skutecznie uporać się z cellulitem. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta: masażer wytwarza podciśnienie w zakresie od -0,1 do -0,8 bara o częstotliwości 3 Hz. Zmiana ciśnienia powoduje pulsacyjny ruch masujący, przekazywany następnie przez poszczególne części urządzenia na ciało. Dzięki temu masowana część ciała rozszerza się i kurczy. Masażer wywołuje również drgania tkanek, skutecznie je lecząc. Jednocześnie masaż działa relaksująco oraz odprężająco.  

Gdzie stosuje się masażer Pneumatron® 200?

Na kupno masażera decydują się zarówno indywidualni klienci, jak i właściciele gabinetów medycznych, medycyny estetycznej, fizjoterapeutycznych, a także przychodni leczenia bólu. Urządzanie doskonale nadaje się dla sportowców do rehabilitacji po kontuzjach sportowych oraz w celu złagodzenia napięcia mięśni. Pozwala szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego cellulitu i wrócić do szczupłej sylwetki.