Nagradzaj swoich pacjentów zabiegami z użyciem Pneumatron@ 200

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej dla pacjentów Waszych gabinetów rehabilitacji i fizjoterapii, jak również salonów odnowy biologicznej i medycyny estetycznej.

Wystarczy ogłosić konkurs dla pacjentów na Waszych profilach w mediach społecznościowych, a następnie wyłonić trójkę finalistów, którzy skorzystają z trzech dopasowanych do swoich potrzeb zabiegów rehabilitacyjnych lub estetycznych przy użyciu innowacyjnej aparatury Pneumatron@ 200. Nie zapomnij oznaczyć nas w swoim poście.

Celem realizacji nagrody dla uczestników konkursu pojawimy się w gabinecie w dogodnym dla Was i dla Waszych pacjentów terminie, by przeprowadzić zabiegi, uatrakcyjniając tym samym zakres usług Państwa placówki.

Nasza certyfikowana szkoleniowiec wraz z Wami skonsultuje pacjentów pod kątem ich oczekiwań i przeprowadzi zabieg tak, by był on nie tylko najtrafniejszą odpowiedzią na ich potrzeby, ale wręcz przekroczył oczekiwania!

Nasza trenerka Aleksandra Pieczonka z przyjemnością także odpowie na wszelkie Państwa pytania i przeprowadzi kompleksowe szkolenie z obsługi urządzenia Pneumatrona@ 200.

Zapraszamy do skorzystania z tej unikatowej i całkowicie niezobowiązującej formy promocji Państwa gabinetu. Gwarantujemy, że pacjentom bardzo przypadnie do gustu ten rodzaj realizacji nagrody w Państwa gabinecie. Państwo natomiast zyskają:

    • większy ruch na stronie www placówki i w mediach społecznościowych, a zatem i znaczny wzrost liczby fanów oraz pacjentów gabinetu
    • identyfikację gabinetu czy salonu z najnowszą technologią w dziedzinie rehabilitacji, medycyny sportowej i estetycznej
    • niezwykle wartościową porcję wiedzy na temat najskuteczniejszych metod profilaktyki i leczenia popularnych wśród pacjentów problemów związanych z poruszaniem się, wyglądem zewnętrznym czy regeneracją organizmu
    • szeroką i regularną promocję Państwa gabinetu na wysoko pozycjonowanej stronie pneumatron.pl i na naszym fanpage’u przez pół roku

Szczegóły:

Aleksandra Pieczonka
tel.: +48 690 012 708
e-mail: aleksandra.pieczonka@medandcare.pl

nagradzaj swoich pacjentów

Zachęcamy do współpracy!

 

 
 
 

Recommended Posts