Pneumatron® 200 podbija Wielką Brytanię!

Urządzenie Pneumatron® 200 cieszy się rosnącą popularnością wśród rehabilitantów, fizjoterapeutów, kosmetologów oraz przedstawicieli medycyny estetycznej. Zabiegami z wykorzystaniem pulsującej bańki zachwyceni są też pacjenci, którzy uwielbiają pneumatyczną terapię pulsacyjną nie tylko za niwelowanie bólu, poprawę wyglądu sylwetki i skóry, ale także za cudowne rozluźnienie. Pneumatron® 200 tym razem wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii!

Zapraszamy na zabiegi z zastosowaniem tego urządzenia wykonywane przez Agnieszkę Magiełdę na terenie: Tredegar, Ebbw Vale, Brynmawr, Beaufort, Aertillery, Merthyr Tydfil i Cardiif.

Niewielkie urządzenie o mocy endermologii (masażu pod ciśnieniem), termoterapii, kriolipolizy i drenażu limfatycznego z pewnością skradnie serca klientek z Walii. Wskutek delikatnego pneumatycznego masażu pulsacyjnego zwiększona cyrkulacja krwi sprawia, że skóra wydaje się bardziej jędrna i gładka, a tkanka zyskuje na sprężystości i elastyczności.
Masaż z zastosowaniem pulsujących baniek znajduje też zastosowanie w terapii bólu oraz wspiera zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne.

Zdecydowałam się na zakup sprzętu Pneumatron® 200 ze względu na jego możliwości oraz efekty, jakie przynosi masaż bańkami. To kompaktowe urządzenie oferuje szerokie spektrum zastosowania. Dodatkowo pozwala wykorzystywać uzdrawiającą moc ciepła – termoterapii lub zimna – krioterapii. Plusem pneumatycznego masażu pulsacyjnego jest drenaż limfatyczny. Wiele moich pacjentek skarży się na uciążliwy zastój limfy. Teraz będę mogła im pomóc w nieinwazyjny, przyjemny i przede wszystkim skuteczny sposób – mówi Agnieszka Magiełda.

Pneumatron® 200 to nowoczesne i łączące w sobie kilka metod urządzenie, które z pewnością przyczynia się do wzrostu komfortu pracy fizjoterapeutów, rehabilitantów, kosmetologów i przedstawicieli medycyny estetycznej. Jednocześnie daje on pacjentom nową jakość terapii – bez bólu, z szybkimi efektami i w przyjemnym rozluźnieniu.

Zapraszamy na zabiegi z zastosowaniem urządzenia Pneumatron® 200 w Walii!
W celu umówienia się na zabiegi prosimy o kontakt:
Agnieszka Magiełda
tel.: +44 7778 747025
e-mail: magielda@interia.pl

Recommended Posts