Pneumatron@ 200 – skuteczna terapia hamująca wypadanie włosów

Bardzo dużo ludzi ma problemy z wypadającymi włosami. Narzeka na nie co czwarty mężczyzna i co dziesiąta kobieta. Przyczyny są różnorakie. Mogą mieć one podłoże genetyczne, ale przyczyną wypadania włosów są również: zaburzenia hormonalne, stres, niedobory cynku, żelaza i witamin, a także toksyny środowiskowe, błędy żywieniowe, itp.
Przyczyną nadmiernego wypadania włosów (łysienie plackowate) mogą być też źle skierowane komórki odpornościowe, które atakują mieszki włosowe.
Na wypadanie włosów mają również wpływ zaburzenia krążenia.

Przyczynami słabego krążenia krwi w głowie są często: bóle głowy, migreny, zawroty głowy, zaburzona koncentracja, zmęczenie, pogorszenie wzroku itp.

Pneumatyczna terapia pulsacyjna z zastosowaniem urządzenia Pneumatron@ 200 jest metodą, która skutecznie hamuje wypadanie włosów i pobudza ich porost, co potwierdzają liczni pacjenci.

Działanie tego urządzenia opiera się na zasysaniu warstw tkanek do 8 mm w głąb za pomocą przyssawek (zasada działania podobna jak w bańkach), jak również kontrolowaniu podciśnienia w leczonym obszarze.

Urządzenie jest obecnie używane przez wielu lekarzy i praktyków medycyny alternatywnej.

Dzięki tej terapii skóra głowy staje się bardzo dobrze ukrwiona. Podczas masażu zalecamy stosowanie naturalnego serum. Pulsacje przenikając do cebulek włosów, dostarczają do nich cenne składniki odżywcze w nim zawarte.

Dzięki pneumatycznej terapii pulsacyjnej z zastosowaniem urządzenia Pneumatron@ 200 skóra głowy staje się bardziej ukrwiona i dotleniona, a włosy – mocniejsze. Dostarczanie do cebulek włosów cennych substancji odżywczych za pomocą pulsacji sprawia że włosy stają się bardziej błyszczące, mocniejsze i szybciej rosną.

Poniżej przedstawimy wybrane niemieckojęzyczne publikacje.

niemieckojęzyczne publikacje

artykuł niemieckojęzyczny

list

 

Recommended Posts