Pneumatron® 200 w NZOZ BRUSMED


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BRUSMED
do swojej oferty dołącza zabiegi rehabilitacyjne z użyciem wielofunkcyjnego masażera terapeutycznego Pneumatron® 200. Masaż pneumatyczny wykonywany urządzeniem jest z powodzeniem stosowany w rehabilitacji, fizjoterapii i medycynie estetycznej. 

Czym jest masaż pneumatyczny?

Masaż pneumatyczny wywołuje mechaniczny ucisk na tkanki, co skutkuje poprawą krążenia limfatycznego. Działa bezpośrednio na skórę i mięśnie, a pośrednio na układ krwionośny i limfatyczny. Pneumatyczny masaż pulsacyjny pobudza system chłonny organizmu, rozluźnia tkanki, zwiększa przepływ krwi do naczyń i mięśni, pomaga przy obrzękach powstałych w wyniku: urazów, zaburzeń krążenia lub w okresie braku aktywności fizycznej, a także w sytuacji zmagania się z dokuczliwym bólem. Urządzenie do masażu Pneumatron® 200 działa skutecznie, ale w sposób delikatny i przyjemny dla pacjenta. Te charakteryzujące się przede wszystkim wysoką skutecznością i szybkim powrotem do zdrowia zabiegi to odpowiedź na potrzeby coraz większej grupy pacjentów.

Pneumatyczna terapia pulsacyjna — doskonały wybór dla każdego

Działająca na wiele dolegliwości pneumatyczna terapia pulsacyjna pomaga w walce z bliznami, trądzikiem oraz obrzękami. 
Masaż pneumatyczny z zastosowaniem urządzenia Pneumatron® 200 pozwala na przywrócenie skórze jędrności i młodego wyglądu, świetnie sprawdzi się również u kobiet, które chcą się pozbyć cellulitu. Wielofunkcyjny masażer łączy w sobie zalety klasycznego masażu, drenażu limfatycznego oraz stawiania baniek. Masaż urządzeniem Pneumatron® 200 to doskonały sposób na relaks, a także rehabilitację. Odpowiednio wykonany pozwala na zmniejszenie napięcia mięśni, oraz zredukowanie bólu. Aby jednak móc cieszyć się skutkami masażu, trzeba dobrać metodę dostosowaną do określonych dolegliwości i potrzeb. 
Jak to zrobić? zadzwonić do NZOZ BRUSMED i umówić się na wizytę:

Dane kontaktowe
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BRUSMED
89-632 Brusy ul. Polna 1
Zadzwoń – tel. 52 / 398 34 77

Recommended Posts