Urządzenie do usuwania cellulitu

Urządzenie do usuwania cellulitu

Cellulit to defekt kosmetyczny, który dotyka głównie kobiety niezależnie do ich wieku i wagi. Dzieje się tak dlatego, że „skórka pomarańczowa” wynika bezpośrednio z różnic hormonalnych oraz unikalnej struktury tkanki łącznej charakterystycznej dla płci żeńskiej. Dokładniej chodzi o to, że żeńskie włókna składające się na tkankę łączną biegną prostopadle do powierzchni kobiecej skóry, co sprawia, że nagromadzone komórki tłuszczu ulegają połączeniu. Takie struktury komórek tłuszczowych przemieszczają się w kierunku powierzchni skóry i uwidoczniają się w postaci mało estetycznych wgnieceń nazywanych skórką pomarańczową (z racji widocznego podobieństwa). Niestety ten proces oznacza, że każde zwiększenie masy ciała odbije się niekorzystnie na wyglądzie naszej skóry.

Terapia PPT/M w służbie pięknej skóry

Na szczęście nie trzeba wybierać się na kosztowne (i bolesne) zabiegi chirurgii plastycznej, aby odzyskać piękną, gładką skórę. Odpowiedzią na problemy ze skórką pomarańczową jest pneumatyczna terapia pulsacyjna (PPT/M) wykorzystująca dobroczynne działanie wielofunkcyjnego urządzenia do usuwania cellulitu Pneumatron®. Podczas zabiegu dochodzi do rozpuszczenia złogów tłuszczu, ale także zbędnej wody oraz końcowych produktów przemiany materii nagromadzonych w tkance podskórnej. Wypłukanie tych niepożądanych substancji następuje dzięki skutecznemu pobudzeniu układu limfatycznego oraz metabolizmu komórkowego. Cały proces w konsekwencji prowadzi do regeneracji tkanek oraz widocznej rewitalizacji. A my odzyskujemy gładką, jędrną i zdrową skórę bez cellulitu!

Sprzęt to masażu nóg

Sprzęt to masażu nóg

Dolegliwości bólowe nóg dotyczą wielu osób bez względu na ich wiek czy płeć. Ból nóg może mieć różne przyczyny i różnie się objawiać. Czasem jest on nagły i trudny do wcześniejszego przewidzenia, zaś innym razem ma tendencję do stopniowego narastania. Ból w nogach może być też konsekwencją zwichnięcia, złamania i innych zdarzeń losowych. Jednakże nie brakuje sytuacji, w których ból w obrębie tego narządu wskazuje na poważniejsze choroby. Dlatego nigdy nie należy bagatelizować występujących objawów, szczególnie w sytuacji, gdy mają tendencję do powtarzania lub narastania.

Urządzenie do masażu nóg Pneumatron®

Oferowane przez nas urządzenie do masażu nóg Pneumatron® pozwala znacząco zniwelować bóle występujące tym obszarze. Jego regularne wykorzystanie sprawi, że nawet po najbardziej męczącym dniu nogi będą lekkie i gotowe na kolejne wyzwania. Rytmiczne ssanie wytwarzane przez to urządzenie do masażu skutecznie poprawia krążenie krwi oraz stymuluje procesy regeneracyjne w tkankach, dzięki czemu nogi szybciej wracają do zdrowia oraz pełnej sprawności.

Klienci korzystający z naszego sprzętu do masażu nóg zwracają uwagę również na to, że terapię z wykorzystaniem Pneumatron® można wykonywać w domu w dogodnym dla siebie czasie. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, którym napięty plan dnia uniemożliwia regularne uczęszczanie na klasyczny masaż lub inne zabiegi z zakresu fizjoterapii. Prosta obsługa masażera dodatkowo zachęca do sięgnięcia po niego zawsze, gdy zaistnieje ku temu potrzeba.

Stopy

masaż stóp

Stopy

Masaż stóp jest kluczowym elementem w refleksologii. Na stopach mieszczą się zakończenia nerwowe, które odpowiadają wszystkim narządom i układom w ciele. Uciskanie właściwych miejsc stymuluje pracę odpowiednich organów i ma wpływ na ogólną poprawę stanu zdrowia. Masażery do masażu stóp Pneumatron® stosuje się w celach rehabilitacyjnych, do rozluźnienia mięśni i relaksu, a także do poprawy kondycji skóry. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom w przyjemny i skuteczny sposób zadbają Państwo nie tylko o kondycję stóp, ale także o ogólne samopoczucie.

Urządzenie do masażu stóp

Urządzenie do masażu stóp Pneumatron® działa terapeutycznie. Zmniejsza uczucie niepokoju, relaksuje i ułatwia zasypianie. Ponadto masaż stóp wykonany za pomocą tego nowoczesnego urządzenia pozytywnie wpływa na układ krwionośny organizmu i pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe. Pobudza krążenie krwi i pozwala oczyścić organizm z toksyn. Urządzenie do masażu stóp Pneumatron® znajduje zastosowanie m.in. w gabinetach fizjoterapeutycznych i szpitalach. Łatwa obsługa umożliwia również stosowanie urządzenia w terapii domowej.