Skip to content

Urządzenie do refleksologii

Urządzenia do masażu refleksologicznego doceniane są przez specjalistów w tej dziedzinie i ich pacjentów. Urządzenie do refleksologii powinno zapewniać odpowiednio intensywną stymulację, najlepiej z możliwością regulacji mocy. Z uwagi na stosunkowo niewielką powierzchnię stopy, warto zwrócić uwagę na możliwość pobudzania małych powierzchni przy pomocy wybranego aparatu. Cechy te łączy w sobie oferowany przez nas masażer pulsacyjny. Aparat można wyposażyć w różnego typu końcówki ssące, pozwalające na punktową stymulację wybranych miejsc na powierzchni stopy. Możliwość płynnej regulacji podciśnienia sprawia, że moc pulsacji można dopasować indywidualnie. Dzięki temu zabiegi z wykorzystaniem urządzenia do masażu refleksologicznego będą skuteczne, a przy tym przyjemne dla pacjenta.

Urządzenie do masażu stóp

Masaż stóp jest kluczowym elementem w refleksologii. Na stopach mieszczą się zakończenia nerwowe, które odpowiadają wszystkim narządom i układom w ciele. Uciskanie właściwych miejsc stymuluje pracę odpowiednich organów i ma wpływ na ogólną poprawę stanu zdrowia. Masażer do stóp Pneumatron® 200 stosuje się w celach rehabilitacyjnych w przypadku wielu różnorodnych dolegliwości niezależnie od wieku pacjentów. Jego wykorzystanie przyczynia się do rozluźnienia mięśni całego ciała i wykazuje działanie relaksacyjne. Sposób działania masażera podciśnieniowego przyczynia się także do poprawy kondycji skóry, która codziennie jest poddawana dużym napięciom i obciążeniom związanymi z samym ruchem stóp. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu przyjemny i skuteczny sposób zadbają Państwo nie tylko o kondycję stóp, ale także o ogólne samopoczucie.

Urządzenie do masażu refleksologicznego

Urządzenie do masażu stóp Pneumatron® 200, oferowane przez naszą firmę z Gdyni działa terapeutycznie. Zmniejsza uczucie niepokoju, relaksuje i ułatwia zasypianie. Ponadto masaż stóp wykonany za pomocą tego nowoczesnego urządzenia pozytywnie wpływa na układ krwionośny organizmu i pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe. Dzięki pobudzaniu odpowiednich rejonów na stopie poprzez masaż pulsacyjny  możliwe jest osiągnięcie szeregu efektów terapeutycznych. To z kolei pomaga w poprawie krążenia krwi i pozwala oczyścić organizm z toksyn. Aparat do masażu stóp Pneumatron® 200 znajduje zastosowanie m.in. w gabinetach fizjoterapeutycznych i szpitalach. Łatwa obsługa umożliwia również stosowanie urządzenia w terapii domowej.