Stellio Aesthetic – Pneumatron@ 200 w medycynie estetycznej

Stellio Aesthetic to gabinet medycyny estetycznej, który stosuje innowacyjne metody i produkty najwyższej jakości, służące modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu ciała, wyszczuplaniu i odmładzaniu.

stellio aesthetic

Stellio Aesthetic podąża za najnowszymi i najlepszymi światowymi trendami oraz rozwiązaniami w dziedzinie medycyny estetycznej. W odpowiedzi na potrzeby klientów i klientek gabinet rozszerza ofertę zabiegów o innowacyjne terapie, które służą podniesieniu jakości oferowanych usług.

Jedną z takich nowoczesnych terapii stosowanych w gabinecie Stellio Aesthetic jest pneumatyczny masaż pulsacyjny – endermologia PPT z zastosowaniem urządzenia Pneumatron@ 200.

Celem tej terapii  jest rozpuszczenie złogów tłuszczowych, nagromadzonej wody oraz wypłukanie ich poprzez skuteczne pobudzenie metabolizmu komórkowego i limfy.

Efekty endermologii PPT to m.in.: redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała, usunięcie toksyn z organizmu, drenaż limfatyczny, modelowanie sylwetki, poprawa krążenia.

Jako wyłączny dystrybutor urządzenia w Polsce dziękujemy gabinetowi za zaufanie i życzymy mnóstwa radości w  odkrywaniu nowych możliwości endermologii PPT.

Zachęcamy do śledzenia profilu gabinetu na Facebooku – znajdziecie tam aktualne promocje na zabiegi.

Recommended Posts