Pneumatron na Warsaw Reha Trade Show 2020

27 lutego 2020 r. w Warszawie odbyła się pierwsza edycja targów medycyny fizykalnej i rehabilitacji Reha Trade Show.
Głównym hasłem wydarzenia była innowacyjność. Firma MED&CARE stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego my też uczestniczyliśmy w tym targach.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy pneumatyczną terapię pulsacyjną (PPT/M) z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia Pneumatron. Odwiedzającym stoisko zademonstrowaliśmy różne możliwości zastosowania urządzenia, pokazując jednocześnie, że wybór metody zależy od pomysłu rehabilitanta czy fizjoterapeuty.

.Reha Trade Show relacja

Pneumatron jest skuteczną i naturalną metodą leczenia na wszystkich poziomach przyczynowej medycyny holistycznej. Doświadczenie pokazuje, że przy pomocy terapii PPT/M różne dolegliwości i choroby można leczyć w ukierunkowany, bezbolesny i wysoce skuteczny sposób. Dotyczy to w szczególności wszystkich przewlekłych i trudnych do leczenia dolegliwości. Terapia PPT/M jest również bardzo często stosowana w profilaktyce zdrowotnej.

Pacjenci we wszystkich przedziałach wiekowych odczuwają pneumatyczną terapię pulsacyjną przy pomocy urządzenia Pneumatron jako bardzo przyjemną, łagodną i kojącą. Sympatię dla PPT/M zwiększa również odprężający i kojący efekt.

Zasada PPT/M jest prosta i zrozumiała dla pacjenta oraz łatwa w użyciu dla terapeuty, co przekonuje coraz większą liczbę lekarzy i terapeutów na całym świecie do jej stosowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami podczas targów Warsaw Reha Trade Show 2020!