Skip to content

Sprzęt do masażu nóg

Dolegliwości bólowe nóg dotyczą wielu osób bez względu na ich wiek czy płeć. Ból nóg może mieć różne przyczyny i różnie się objawiać. Czasem jest on nagły i trudny do wcześniejszego przewidzenia, zaś innym razem ma tendencję do stopniowego narastania. Ból w nogach może być też konsekwencją zwichnięcia, złamania i innych zdarzeń losowych. Jednakże nie brakuje sytuacji, w których ból w obrębie tego narządu wskazuje na poważniejsze choroby. Dlatego nigdy nie należy bagatelizować występujących objawów, szczególnie w sytuacji, gdy mają tendencję do powtarzania lub narastania.

Urządzenie do masażu nóg Pneumatron®

Oferowane przez nas urządzenie do masażu nóg Pneumatron® pozwala znacząco zniwelować bóle występujące tym obszarze. Jego regularne wykorzystanie sprawi, że nawet po najbardziej męczącym dniu nogi będą lekkie i gotowe na kolejne wyzwania. Rytmiczne ssanie wytwarzane przez to urządzenie do masażu skutecznie poprawia krążenie krwi oraz stymuluje procesy regeneracyjne w tkankach, dzięki czemu nogi szybciej wracają do zdrowia oraz pełnej sprawności.

Klienci korzystający z naszego sprzętu do masażu nóg zwracają uwagę również na to, że terapię z wykorzystaniem Pneumatron® można wykonywać w domu w dogodnym dla siebie czasie. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, którym napięty plan dnia uniemożliwia regularne uczęszczanie na klasyczny masaż lub inne zabiegi z zakresu fizjoterapii. Prosta obsługa masażera dodatkowo zachęca do sięgnięcia po niego zawsze, gdy zaistnieje ku temu potrzeba.