Pneumatron® 200 w Klinice Urody GAYA w Gdyni

Klinika Urody GAYA w Gdyni dba o naturalne piękno kobiet i zdrowy wygląd mężczyzn. Ośrodek wprowadza do pakietu swoich usług masaż z zastosowaniem urządzenia Pneumatron®. Niewielka aparatura o mocy endermologii (masażu pod ciśnieniem), termoterapii, kriolipolizy i drenażu limfatycznego z pewnością skradnie serca pacjentów z Trójmiasta i okolic.

Klinika Urody GAYA jest nastawiona na ekologiczne zabiegi pielęgnacyjne. Stosowane w klinice kosmetyki oraz preparaty nie były testowane na zwierzętach oraz są tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia. Masaże z użyciem urządzenia Pneumatron® 200 wpisują się w ekologiczne podejście do pielęgnacji ciała.

Jakie korzyści z pneumatycznego masażu pulsującego otrzymają pacjenci kliniki GAYA? Wskutek delikatnego działania baniek zwiększona cyrkulacja krwi sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i gładka, a tkanka zyskuje na sprężystości i elastyczności. Terapia ta wywołuje mechaniczny ucisk na tkanki, co skutkuje także poprawą krążenia limfatycznego, co ma szczególne znaczenie dla kobiet z zastojem limfy w kończynach dolnych. Urządzenie regeneruje i odmładza skórę, likwiduje obrzęki, niweluje podwójny podbródek, ujędrnia ciało i usuwa cellulit.

Jesteśmy przekonani, że Klinika Urody GAYA zyska grono wiernych wielbicielek i wielbicieli masażu pulsującą bańką. Zespołowi ośrodka życzymy satysfakcji z korzystania z urządzenia Pneumatron®.

Gabinet Urody GAYA, ul. Warszawska 63, Gdynia
tel.: +48 577 600 320
e-mail: klinikagaya@gmail.com

Recommended Posts