„Usługi Rehabilitacyjne Justyna Kruczyńska” – zapraszamy na terapię Pneumatronem® 200

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty masażu w gabinecie „Usługi Rehabilitacyjne Justyna Kruczyńska” w Sławnie, jaką jest pneumatyczna terapia pulsacyjna z zastosowaniem urządzenia Pneumatron® 200. Jest to bezinwazyjna terapia pulsacyjna bańkami pod ciśnieniem, która m.in.: usuwa bóle kręgosłupa i karku, usuwa przeciążenia i inne bóle napięciowe, rozluźnia strukturę tkanek i powięzi, rozładowuje napięcie mięśni oraz przyjemnie relaksuje.

Dzięki pulsującym falom podciśnieniowym bańki można z łatwością płynnie prowadzić podczas zabiegu po pożądanych obszarach tkanki. Podczas gdy częstotliwość jest stała przy każdym ustawieniu, intensywność impulsów próżniowych może być odpowiednio regulowana i dostosowywana do każdego pacjenta, do struktury skóry i indywidualnych odczuć.

Zdecydowałam się na zakup urządzenia Pneumatron® 200 ze względu na skuteczność terapii, szerokie możliwości zastosowania oraz wyjątkowe działanie baniek w głębokich warstwach tkanek. Będę stosować pneumatyczną terapię pulsacyjną przede wszystkich w zabiegach, mających na celu leczenie klasycznych problematycznych obszarów mięśni ramion, karku, pleców oraz kończyn górnych i dolnych. Mam nadzieję, że moi pacjenci będą zachwyceni tą nową metodą masażu – mówi właścicielka gabinetu Justyna Kruczyńska.

Serdecznie polecamy odwiedzić „Usługi Rehabilitacyjne Justyna Kruczyńska” w Sławnie!

Recommended Posts